POŽÁRNÍ OCHRANA PRAHA - BOZP - Hasící přístroje
Poskytuje komplexní služby v zajištění požární ochrany a bezpečnosti staveb, se zvláštním zaměřením na bytové domy. Tvoří ji tým specialistů s bohatými zkušenostmi v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce, ktery je, společně s kvalitním zaměřením s využitím nejmodernějších technologií, garancí vysoké kvality prováděných dodávek, prací a služeb.
POŽÁRNÍ OCHRANA PRAHA. Filosofií společnosti PO servis s.r.o. je zbavit klienta starostí spojených s požární bezpečností v objektech, které vlastní, spravuje či v nich provozuje činnost. Smluvně společnost PO servis s.r.o. přebírá odpovědnost za řádnjé a včasné prováděnívšech stanovených revizí, kontrol, prohlídek apod. v předepsanách lhůtách. Stejně tak při jednáních s orgány státního dozoru vždy hájí zájmy klienta. V zájmu každého provozovatele či nájemce nemovitosti je řešení požární ochrany nezbytnou součástí klidného spánku. BOZP je součástí naší nabíky, hasící přístroje a revize.

Velmi mnohokrát děkuji společnosti PO servis s.r.o. za skvělé a rychlé zajištění všech potřebných záležitostí kolem požární ochrany

Vojtěch MichálekDBK Praha 4 Budějovická, CEO

Skvělé, rychlé a maxmálně seriózní služby. Perfektně zajištěný pravidelný servis s pravidelnými školeními v oblasti požární ochrany.

Igor KlimovičArtCreek s.r.o., Jednatel

PO servis s.r.o v médiích

Český rozhlas Regina

zvukový záznm
Zvukový záznam z vysílání českého rozhlasu Regina na téma PYROTECHNIKA

Český rozhlas Regina

zvukový záznm
Zvukový záznam z vysílání českého rozhlasu Regina na téma JAK HOŘÍ STROMEČEK?

Český rozhlas Regina

zvukový záznm
Zvukový záznam z vysílání českého rozhlasu Regina na téma HOŘÍCÍ VĚNEC.

Tématická videa


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.