POŽÁRNÍ OCHRANA PRAHA - BOZP - Hasící přístroje
Poskytuje komplexní služby v zajištění požární ochrany a bezpečnosti staveb, se zvláštním zaměřením na bytové domy. Tvoří ji tým specialistů s bohatými zkušenostmi v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce, ktery je, společně s kvalitním zaměřením s využitím nejmodernějších technologií, garancí vysoké kvality prováděných dodávek, prací a služeb.
POŽÁRNÍ OCHRANA PRAHA. Filosofií společnosti PO servis s.r.o. je zbavit klienta starostí spojených s požární bezpečností v objektech, které vlastní, spravuje či v nich provozuje činnost. Smluvně společnost PO servis s.r.o. přebírá odpovědnost za řádnjé a včasné prováděnívšech stanovených revizí, kontrol, prohlídek apod. v předepsanách lhůtách. Stejně tak při jednáních s orgány státního dozoru vždy hájí zájmy klienta. V zájmu každého provozovatele či nájemce nemovitosti je řešení požární ochrany nezbytnou součástí klidného spánku. BOZP je součástí naší nabíky, hasící přístroje a revize.

Velmi mnohokrát děkuji společnosti PO servis s.r.o. za skvělé a rychlé zajištění všech potřebných záležitostí kolem požární ochrany

Vojtěch MichálekDBK Praha 4 Budějovická, CEO

Skvělé, rychlé a maxmálně seriózní služby. Perfektně zajištěný pravidelný servis s pravidelnými školeními v oblasti požární ochrany.

Igor KlimovičArtCreek s.r.o., Jednatel

O společnosti

pozarni ochranaSpolečnost PO servis s.r.o. poskytuje komplexní služby v zajištění požární bezpečnosti staveb, se zvláštním zaměřením na bytové domy. Tvoří ji tým specialistů s bohatými zkušenostmi v oboru, který je, společně s kvalitním zázemím s využitím nejmodernějších technologií, garancí vysoké kvality prováděných dodávek, prací a služeb.

Filosofií společnosti PO servis s.r.o. je zbavit klienta starostí spojených s požární bezpečností v objektech, které vlastní, spravuje či v nich provozuje své činnosti. Smluvně společnost PO servis s.r.o. přebírá odpovědnost za řádné a včasné provádění všech stanovených revizí, kontrol, prohlídek apod. v předepsaných lhůtách. Stejně tak při jednáních s orgány státního dozory vždy hájí zájmy klienta.

Předmětem činnosti společnosti PO servis s.r.o. je poskytování veškerých služeb spojených s požární bezpečností staveb (objektů, domů) pro splnění povinností vyplývající ze zákona č. 133/1985 Sb. (Zákon o požární ochraně), z vyhlášky MV č. 246/2001 Sb. (Vyhláška o požární prevenci), z vyhlášky MV č. 23/2008 Sb. (o technických podmínkách požární ochrany staveb), z navazujících předpisů a z příslušných normativních požadavků v oblasti požární ochrany.

Pokud Vás krátké představení společnosti PO servis s.r.o. oslovilo, neváhejte nás kontaktovat. Budeme potěšeni, pokud budeme mít možnost i Vás v praxi přesvědčit o kvalitě našich prací a námi poskytovaných služeb. V současné době zajišťujeme tyto služby pro více jak 1.500 domů Praze a blízkém okolí.


Hlavní činnosti

  • Prevence
  • Revizní a kontrolní činnost
  • Dodávky
  • Montáže
  • Prodej

Naši klienti

Bytová družstva (SBD)
Společenství vlastníků jednotek
Městské části (MČ)
Soukromí vlastníci objektů


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.